Ochrona przed upadkiem z wysokości

Firma Kisplus posiada w swojej ofercie sprzedażowej szeroką gamę środków ochrony indywidualnej w tym środki ochrony przed upadkiem z wysokości. Zakłady w których wykonywane są prace na wysokościach mają obowiązek zabezpieczyć pracowników w odpowiednie środki ochrony indywidualnej. 

Sprzęt zabezpieczający przed upadkiem

W sklepie Kisplus mają Państwo do wyboru szereg urządzeń zabezpieczających przed upadkiem z wysokości w czasie pracy tj: szelki bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, zaczepy, urządzenia asekuracyjne, zatrzaśniki. Upadki z wysokości to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków w pracy, dlatego pracodawca powinien wyposażyć swoich pracowników w odpowiednie urządzenia i sprzęt zabezpieczający przed możliwym wypadkiem. 

Sklep Kisplus prowadzi sprzedaż wysokiej jakości sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem w pracy, znanych i cenionych na rynku producentów, sprzęt ten posiada odpowiednie atesty zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa w tym zakresie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznanie się z pełną ofertą urządzeń chroniących przed upadkiem z wysokości w czasie pracy.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie