Artykuły BHP

Firma Kisplus oferuje sprzedaż artykułów BHP niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego zakładu pracy lub firmy. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo apteczki pierwszej pomocy, apteczki pierwszej pomocy ścienne,  a także apteczki samochodowe. 

Apteczka pierwszej pomocy w zakładzie pracy i samochodzie

Artykuły BHP to między innymi apteczka pierwszej pomocy która obowiązkowo powinna znajdować się na wyposażeniu: zakładów pracy, firm, sklepów oraz jednostek publicznych i instytucji. W sprzedaży posiadamy w pełni zaopatrzone apteczki pierwszej pomocy ścienne, apteczki zakładowe oraz apteczki samochodowe. Dysponujemy apteczkami wykonanymi z blachy stalowej malowanej proszkowo w kolorze białym zamykane na kluczyk. Apteczki pierwszej pomocy mogą być usytuowane na ścianie dzięki specjalnym uchwytom.

Artykuły BHP - Taśmy ostrzegawcze niezbędne na placu budowy

Dostępne są również w sprzedaży taśmy ostrzegawcze samoprzylepne i dwustronne w różnych kolorach, stosowane do wyodrębnienia lub zabezpieczenia niebezpiecznych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów BHP proponowanych przez firmę Kisplus.